Hakkımızda

En iyi evden eve nakliyat hizmetini almak isteyen kişiler senelerden beri tercihlerini şirketimizden yana kullanılıyorlar. Şirketimiz bulunduğu sektörde adından söz ettirmeyi başarmış, başarılı, kaliteli ve uzman bir şirkettir. Kurulduğumuz ilk günde belirlemiş olduğumuz ilkelerden hala ödün vermeden çalışmaktayız. Siz de nakliyat hizmetini almak isterseniz, doğru yerdesiniz. Taşınma süreci insanların çoğu için zorlu algılansa da bizimle çalışan kişiler aslında durumun böyle olmaması gerektiğini biliyor. Artık taşınmak adına yorulmak, harap bitap olmak zorunda değilsiniz. Konforlu ve hızlı taşınmak sayemizde mümkün!

Taşınırken Kazalara Elveda

Etlik Nakliyat olarak kazalar meydana gelmesin diye gerekli önlemlerin tümünü alıyoruz. Aldığımız önlemler sayesinde kazaların meydana gelme olasılığı düşüyor. Tecrübemiz ve bilgi birikimimiz daha kazalar ortaya çıkmadan kazaların engellenmesini mümkün kılıyor. İnsanlar taşınma sürecinde ne yazık ki kazaların meydana gelmesini içselleştirmiş bir durumdalar. Onlar için kazaların meydana gelmesi taşınmanın normal bir süreci. Ama aslında değil! Bizimle çalıştığınızda can sıkan kazalar olmayacak!

Etlik Evden Eve Nakliyatın En Hızlı Haline Merhaba Deyin

Hızlı Etlik evden eve nakliyat hizmetini almak isterseniz, şirketimizin size özel teklifleri olacak. Taşınırken çok kısa sürede işlerinizi halledebileceksiniz. Üstelik sadece ev taşınması için değil iş yeri taşınması gibi daha büyük ölçekli işlerde bile hızdan ödün verilmeyecek. Zamanın ne kadar değerli olduğunu bildiğimiz için zaman kaybı yaşamadan taşınmanızı önemsiyoruz. Zaman tasarrufu yaparak kendinize taşınma sürecinde bile zaman ayırabilirsiniz. Artık aylarca hayatınızı yaşayamadığınız dönemler geride kaldı.

Nakliyatta A’dan Z’ye Hizmet

Etlik  evden eve nakliyat firması olarak insanlara kapsamlı hizmet sunmak son derece önem verdiğimiz bir noktadır. Taşınmanın her sürecinde yanınızda olduğumuz için asla kendi başınıza olmanız gerekmez. Sizin eşyalara elinizi bile sürmeniz gerekmiyor. Paketleme sürecinden teslim sürecine kadar nakliyat işlerinin tümüyle biz ilgileniyoruz. Bu sayede işlerinizi yapmaya devam edebilir, tıpkı taşınmıyormuşsunuz gibi hareket edebilirsiniz. Hayatınızı taşındığınız için bir kenara koymanıza gerek yok.

Taşınmaya Dair Her Şey

Taşınma sürecinde farklı farklı şirketlerin peşinden koşmaktan, onlara ödeme yapmaktan bıkıp usanmadınız mı? Artık farklı şirketleri aramanız gerekmeyecek. Çünkü tek bir şirket işinizi tamamen görecek. Taşınırken tek çatı altından hizmet almanın kolaylığı ile tanışmanızın vakti geldi. Sizin için depolamadan paketlemeye ve daha diğer bir sürü şeye kadar hizmet sağlıyoruz. Hem de bu hizmetlerde asla güler yüzden, saygıdan ve müşteri memnuniyetinden ödün vermiyoruz.

Uzman Ekip Üyeleriyle Çalışın

Etlik Nakliyat kadrosunda çalışan uzman ekip üyelerine bayılacaksınız. Şirketimizde yer alan ekip üyelerimiz işlerini çok iyi yapan, işlerini seven ve sorunlara çözüm bulan kişilerdir. Herhangi bir sorun olduğu zaman uzman ekip üyelerimiz bunları çözmek için elinden gelenin en iyisini yapar. Sonuç olarak aldığınız hizmetten çok memnun kalırsınız.

Yetki Belgeli, Sertifikalı Çalışma Sistemiyle Tanışın

Etlik evden eve nakliyat şirketi olarak insanlara hizmet sunarken bunu asla kafamıza göre yapmıyoruz. Bunun yerine belli standartları karşıladığımızdan emin olmak istiyoruz. Yetki belgesine sahip olan şirketimiz, bu işi ne kadar profesyonel şekilde yaptığını kanıtlar niteliktedir. Bu işin boş zamanda yapılmasının doğru olmadığını biliyor, işimizi sonuna kadar en profesyonel şekilde gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Uzman personellerimizi de bu doğrultuda eğittiğimiz için onlara eğitim veriyoruz. Eğitimler sonrasında sınava giren ve sınavdan başarılı puan alan kişiler ekibimizin bir parçası olmayı hak etmiş oluyorlar.

Gözünüz Arkada Kalmasın

Taşınırken gözünüz arkada kalmasın! İster şehirler arası nakliyat isterseniz de şehir içi taşınma hizmeti almak isteyin, fark etmiyor. Alacağınız bütün hizmetlerde güven ve rahatlık duyuyorsunuz. Eşyalarınızı emanet ettiğiniz yerin elbette güvenli olmasını istersiniz. Bu nedenle sizlere Etlik evden eve nakliyat işlerinizde bizimle taşınmanızı öneriyoruz. Sizin eşyalarınıza kendi eşyalarımız gibi baktığımız için eşyalarınızın güvenliği konusunda asla sıkıntı yaşamıyorsunuz. Taşınırken eşyalarım zarar görmesin, hızlı taşınayım ve az para ödeyeyim derseniz doğru yerdesiniz.